Відповідно до плану роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-
технічної творчості учнівської молоді» на 2021 рік та з метою залучення
школярів до творчої та суспільної діяльності, духовного та інтелектуального
розвитку, змістовного дозвілля у жовтні місяці організовано і підбито підсумки
обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно».
На конкурс надіслано понад 132 фотографії в електронному та паперовому
варіантах відповідно до умов проведення фотоконкурсу. Роботи виконані з
дитячою безпосередністю та елементами пошуку. Автори робіт відкривають світ
своєї душі, неповторну мить, зафіксовану об’єктивом.

Серед учасників фотоконкурсу більш активними були школярі молодшої
вікової групи (10-14 років), фотографії яких презентовані майже у всіх
номінаціях.

Нагородити грамотами КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ» переможців обласного
фотоконкурсу «Моя Україно» у молодшій віковій групі (10-14 р.) :


номінація «Пейзаж»
2 місце Трохимчука Макара, вихованця гуртка «Народна творчість» Сокальської
СЮТ, за світлину «Поцілунок світла» (керівник Федчун І.С.);

3 місце Білоцеркович Марту, вихованку гуртка Сокальської СЮТ, за світлину
«За обрієм» (керівник Пащук Г.С.);

номінація «Портрет»

1 місце Волос Діну, вихованку гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ, за
світлину «В очікуванні свята» (керівник Михальов В.О.);
2 місце Безпалову Віру, вихованку гуртка Сокальської СЮТ, за світлину «Глянь і
усміхнись» (керівник Пащук Г.С.);

номінація «Архітектура»

3 місце Синевського Дмитра, вихованця гуртка Сокальської станції юних техніків , за
світлину «Велич святині» (керівник Синевська Г.Я.);

номінація «Репортажне фото»


2 місце Мартинюк Анну, вихованку гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської
СЮТ, за світлину «З останніх сил» (керівник Михальов В.О.)


номінація «Натюрморт»


3 місце Волос Діну, вихованку гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ, за
світлину «Краплини пам’яті» (керівник Михальов В.О.);

номінація «Флора і фауна»


1 місце Волос Діну, вихованку гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ, за
світлину «Повертайся додому» (керівник Михальов В.О.);
2 місце Волос Діну, вихованку гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ, за
світлину «Сніданок» (керівник Михальов В.О.);

Роговського Андрія, вихованця гуртка технічного дизайну Сокальської
СЮТ, за світлину «Концентрація» (керівник Баран Б.І.);

номінація «Пейзаж»
2 місце Клімішина Тараса, вихованця гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської
СЮТ, за світлину «Мій рідний край» (керівник Михальов В.О.)

номінація «Портрет»

2 місце Волоса Давида, вихованця гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ,
за світлину «Марічка» (керівник Михальов В.О.);

номінація «Жанрове фото»

2 місце Рижок Анну, вихованка судномодельного гуртка Сокальської СЮТ, за
світлину «Тунель весни» (керівник Рижок Ю.В.)

Від admin

Залишити відповідь