Відповідно до плану роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр
науково-
технічної творчості учнівської молоді» на 2020 рік і з метою залучення
школярів до творчої діяльності та змістовного дозвілля, подальшого
розвитку фотоаматорства у жовтні проведено і підбито підсумки
обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно».
На конкурс надіслано 158 фотосвітлин відповідно до вимог та умов
проведення даного заходу, що є позитивним у період нетипових
теперішніх обставин. Роботи виконані доволі фахово, з дитячою
безпосередністю та елементами пошуку. Учасники випробували свої
навички у фотографії, продемонстрували свій власний потенціал.
Відповідно до наказу №30 від 16.10.2020р. Львівського обласного центру
науково-технічної творчості переможцями стали:
у І віковій групі
номінація «Пейзаж»
ІІ місце
 Мусій Олег, вихованець гуртка «Цифрова фотографія» , за світлину
«Нічні вогні» (керівник Михальов В.О.);
 Хмизь Дарина, вихованка гуртка «Цифрова фотографія», за світлину
«Край, де я родився і живу» (керівник Михальов В.О.);
ІІІ місце

  • Бішко Богданна, вихованка гуртка технічного дизайну , за світлину
    «Прийшла осінь» (керівник Баран Б.І.);
    номінація «Жанрове фото»
    ІІІ місце
    Кузик Михайло, вихованець судномодельного гуртка , за світлину
    «Вчений кіт» (керівник Рижок Ю.В.);
     Мусій Олег, вихованець гуртка «Цифрова фотографія», за світлину
    «Поділитися останнім» (керівник Михальов В.О.);
    номінація «Макрофотографія»
    ІІІ місце
  • Троць Вероніка, вихованка гуртка «Народна творчість», за світлину
    «Скупалася» (керівник Федчун І.С.);
    номінація «Репортажне фото»
    ІІІ місце
     Рижок Анна, вихованка судномодельного гуртка , за світлину
    «Мовчазний марш» (керівник Рижок Ю.В.);

номінація «Натюрморт»
ІІІ місце
 Романів Анастасія, вихованка гуртка ПТМ, за світлину «Перед
екзаменом» (керівник Пащук Г.С.);
номінація «Флора і фауна»
ІІІ місце
 Мусій Олег, вихованець гуртка «Цифрова фотографія» , за світлину
«Голуб миру» (керівник Михальов В.О.);
у ІІ віковій групі
номінація «Пейзаж»
ІІ місце
 Папроцька Віта, вихованка гуртка «Цифрова фотографія» , за світлину
«Дороги України» (керівник Михальов В.О.);
ІІІ місце
 Овчарук Соломія, вихованка гуртка «Цифрова фотографія» , за світлину
«Згасаюча зоря» (керівник Михальов В.О.);

номінація «Макрофотографія»
ІІ місце
 Рижок Соломія, вихованка судномодельного гуртка , за світлину
«Спалах надії» (керівник Рижок Ю.В.);
номінація «Архітектура»
ІІ місце
 Папроцька Віта, вихованка гуртка «Цифрова фотографія» , за світлину
«Сокальська СЮТ» (керівник Михальов В.О.);
Всім учасникам бажаємо творчого натхнення, успіхів, нових досягнень,
звершень та вдалих фоторобіт !

Від admin

Залишити відповідь